Akademia Komputerowa STEP! Studiujemy od 1999 roku. Wysokiej jakości edukacja komputerowa dla dorosłych i dzieci. Nie przekazujemy zbędnych informacji, lecz koncentrujemy się na stronie praktycznej – naszym celem jest przekazanie wiedzy i kwalifikacji, które pozwolą zostać profesjonalistą w wybranym kierunku.

Your browser is out of date!

You are using an outdated browser Internet Explorer. This version of the browser does not support many modern technologies, that's why many pages of the website are not displayed correctly, and may not work some of functions . We recommend viewing the website using the latest versions of the browsers Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

Kilka powodów dla których warto zapisać się na kursy do Akademii Komputerowej STEP!

22.07.2021

464 oglądanie

 

Akademia Komputerowa STEP to miejsce oferujące autorską i profesjonalną edukację komputerową dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wyszliśmy naprzeciw potrzebom XXI wieku i stworzyliśmy program, który pozwoli Ci zrobić krok w przyszłość i stać się profesjonalistą, którego potrzebuje świat branży IT. To zapotrzebowanie jest zauważalne niemal w każdym aspekcie współczesnego życia, a szczególnie było widoczne niedawno, kiedy firmy zostały stacjonarnie zamknięte, i tym samym przeniesione do strefy online. Wszystko dzieje się teraz w Internecie. Dlatego im szybciej to zauważysz, tym szybciej będziesz mógł zacząć się rozwijać w najbardziej opłacalnej branży. Oto kilka z wielu powodów dla których warto pójść w tym kierunku. 

 

Różnorodne możliwości wyboru 

Świata IT nie należy kojarzyć tylko z grami czy naprawą komputerów. To świat o wielu twarzach. Każdy tu może znaleźć coś dla siebie. Dlatego Akademia przygotowała dla Was rozmaite kursy, aby zadowolić Wasze, jak i rynkowe potrzeby. Dzięki nam możesz zostać profesjonalnym programistą Java, front-end developerem, specjalistą od marketingu internetowego, grafikiem komputerowym czy inżynierem QA. A to jeszcze nie wszystko. Sprawdź całą naszą ofertę, na pewno znajdziesz coś dla Siebie. 

 

Elastyczny styl pracy

Branża IT oferuje wszystko to, czego potrzebujesz do tego aby samemu decydować o tym kiedy i gdzie pracujesz. Elastyczny czas pracy to już prawie norma. To korzyść, którą oferują prawie wszystkie firmy informatyczne. Ponadto większość firm daje możliwość pracy zdalnej, co umożliwia pracę z każdego miejsca na ziemi. Praca w branży IT ułatwi Ci życie. Dlatego zapisz się na kurs i nie martw się powrotami do pracy z drugiego końca świata. 

 

Atrakcyjne wynagrodzenie 

Nawet osoby dopiero wchodzące na rynek pracy, nie mają większych problemów ze znalezieniem zatrudnienia w branży IT. Na początek wystarczy zdolność analitycznego myślenia, znajomość języka angielskiego i podstawowe umiejętności w przynajmniej jednym języku programowania. Początkujący programista zatrudniony na umowę o pracę może zarobić na rękę od 4900 zł do 8200 zł. A wspinanie się po drabinie pozwoli mu zarobić jeszcze lepsze pieniądze. 

 

Jeśli interesujesz się nowymi technologiami i myślisz o tym, żeby połączyć swoje zainteresowania z pracą, to startuj w branży IT razem z Akademią Komputerową STEP. Rób to co kochasz, a da Ci to poczucie sukcesu. Twoja przyszłość zaczyna się teraz. Zrobienie kursu w naszej szkole, to jeden z najważniejszych kroków w Twoim życiu, to klucz do znalezienia wymarzonej pracy i najlepszy sposób, aby zamienić rozrywkę na karierę w najszybciej rozwijającej się branży na świecie.  

 Autorskie technologie nauczania::

Akademia IT STEP

Kilka powodów dla których warto zapisać się na kursy do Akademii Komputerowej STEP!

Akademia Komputerowa STEP to miejsce oferujące autorską i profesjonalną edukację komputerową dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wyszliśmy naprzeciw potrzebom XXI wieku i stworzyliśmy program, który pozwoli Ci zrobić krok w przyszłość i stać się profesjonalistą, którego potrzebuje świat branży IT.

  Akademia Komputerowa STEP to miejsce oferujące autorską i profesjonalną edukację komputerową dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wyszliśmy naprzeciw potrzebom XXI wieku i stworzyliśmy program, który pozwoli Ci zrobić krok w przyszłość i stać się profesjonalistą, którego potrzebuje świat branży IT. To zapotrzebowanie jest zauważalne niemal w każdym aspekcie współczesnego życia, a szczególnie było widoczne niedawno, kiedy firmy zostały stacjonarnie zamknięte, i tym samym przeniesione do strefy online. Wszystko dzieje się teraz w Internecie. Dlatego im szybciej to zauważysz, tym szybciej będziesz mógł zacząć się rozwijać w najbardziej opłacalnej branży. Oto kilka z wielu powodów dla których warto pójść w tym kierunku.    Różnorodne możliwości wyboru  Świata IT nie należy kojarzyć tylko z grami czy naprawą komputerów. To świat o wielu twarzach. Każdy tu mo�

ШАГ логотип

Spełnij swoje marzenie i zostań grafikiem

Cechuje Cię kreatywność, a obsługa programów graficznych nie stanowi dla Ciebie większego problemu?

Cechuje Cię kreatywność, a obsługa programów graficznych nie stanowi dla Ciebie większego problemu? Szukasz pracy, w której wykorzystasz swoje umiejętności w tworzeniu niekonwencjonalnych grafik? Świat IT jest dla Ciebie ciekawy i chcesz odkrywać jego wszystkie strony? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i zapisz się na kurs, dzięki któremu będziesz:    Zarabiał na swojej kreatywności   Jeśli jesteś kreatywny i z dbałością podchodzisz do szczegółów, to tworzenie projektów graficznych da Ci przede wszystkim radość, a ponadto możliwość wprowadzenia w życie Twoich własnych pomysłów.    Pracował w wielu branżach   Każda branża potrzebuje skutecznej komunikacji wizualnej, to znaczy dobrych projektów i tym samym projektantów. Dlatego możliwości są nieograniczone. Możesz tworzyć grafiki dla firm, które lubisz. To Ty wybierasz dla kogo pracujesz.  �

ШАГ логотип

Wakacje z Akademią Komputerową STEP

Wakacje z korzyścią! Rozwijanie pasji i zapewnienie przyszłości!

Programowanie, robotyka, fotografia czy projektowanie gier, to tylko niektóre z zajęć, które sprawią, że wakacje upłyną na fascynującej zabawie z nowymi technologiami! Brzmi ambitnie? Tak będzie! Akademia Komputerowa STEP organizuje dla dzieci półkolonie, jest to pierwszy w Polsce cykl warsztatów komputerowych, które umożliwiają uczniom w wieku od 7 do 15 lat zapoznanie się z pasjonującym światem nowych technologii. Dzieci dzięki tym warsztatom, wakacje będą spędzać aktywnie na fascynującej zabawie z nowymi technologiami, co będzie dawało im przyjemność i wytchnienie od typowo szkolnej rzeczywistości. My uczymy przez zabawę!  Rozwijanie pasji i zapewnienie przyszłości na rynku IT Letnie warsztaty zostały opracowane w taki sposób, by zapewniły dzieciom wypoczynek, pełen interesujących zajęć i zabawy. Program warsztatów jest różnorodny, dlatego każde dziecko może znaleźć dla siebie to

ШАГ логотип

Ta strona używa plików Cookies

Polityka prywatności i informacje prawne