Akademia Komputerowa STEP! Studiujemy od 1999 roku. Wysokiej jakości edukacja komputerowa dla dorosłych i dzieci. Nie przekazujemy zbędnych informacji, lecz koncentrujemy się na stronie praktycznej – naszym celem jest przekazanie wiedzy i kwalifikacji, które pozwolą zostać profesjonalistą w wybranym kierunku.

Your browser is out of date!

You are using an outdated browser Internet Explorer. This version of the browser does not support many modern technologies, that's why many pages of the website are not displayed correctly, and may not work some of functions . We recommend viewing the website using the latest versions of the browsers Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

Kilka powodów dla których warto zapisać się na kursy do Akademii Komputerowej STEP!

11.05.2021

793 oglądanie

 

Akademia Komputerowa STEP to miejsce oferujące autorską i profesjonalną edukację komputerową dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wyszliśmy naprzeciw potrzebom XXI wieku i stworzyliśmy program, który pozwoli Ci zrobić krok w przyszłość i stać się profesjonalistą, którego potrzebuje świat branży IT. To zapotrzebowanie jest zauważalne niemal w każdym aspekcie współczesnego życia, a szczególnie było widoczne niedawno, kiedy firmy zostały stacjonarnie zamknięte, i tym samym przeniesione do strefy online. Wszystko dzieje się teraz w Internecie. Dlatego im szybciej to zauważysz, tym szybciej będziesz mógł zacząć się rozwijać w najbardziej opłacalnej branży. Oto kilka z wielu powodów dla których warto pójść w tym kierunku. 

 

Różnorodne możliwości wyboru 

Świata IT nie należy kojarzyć tylko z grami czy naprawą komputerów. To świat o wielu twarzach. Każdy tu może znaleźć coś dla siebie. Dlatego Akademia przygotowała dla Was rozmaite kursy, aby zadowolić Wasze, jak i rynkowe potrzeby. Dzięki nam możesz zostać profesjonalnym programistą Java, front-end developerem, specjalistą od marketingu internetowego, grafikiem komputerowym czy inżynierem QA. A to jeszcze nie wszystko. Sprawdź całą naszą ofertę, na pewno znajdziesz coś dla Siebie. 

 

Elastyczny styl pracy

Branża IT oferuje wszystko to, czego potrzebujesz do tego aby samemu decydować o tym kiedy i gdzie pracujesz. Elastyczny czas pracy to już prawie norma. To korzyść, którą oferują prawie wszystkie firmy informatyczne. Ponadto większość firm daje możliwość pracy zdalnej, co umożliwia pracę z każdego miejsca na ziemi. Praca w branży IT ułatwi Ci życie. Dlatego zapisz się na kurs i nie martw się powrotami do pracy z drugiego końca świata. 

 

Atrakcyjne wynagrodzenie 

Nawet osoby dopiero wchodzące na rynek pracy, nie mają większych problemów ze znalezieniem zatrudnienia w branży IT. Na początek wystarczy zdolność analitycznego myślenia, znajomość języka angielskiego i podstawowe umiejętności w przynajmniej jednym języku programowania. Początkujący programista zatrudniony na umowę o pracę może zarobić na rękę od 4900 zł do 8200 zł. A wspinanie się po drabinie pozwoli mu zarobić jeszcze lepsze pieniądze. 

 

Jeśli interesujesz się nowymi technologiami i myślisz o tym, żeby połączyć swoje zainteresowania z pracą, to startuj w branży IT razem z Akademią Komputerową STEP. Rób to co kochasz, a da Ci to poczucie sukcesu. Twoja przyszłość zaczyna się teraz. Zrobienie kursu w naszej szkole, to jeden z najważniejszych kroków w Twoim życiu, to klucz do znalezienia wymarzonej pracy i najlepszy sposób, aby zamienić rozrywkę na karierę w najszybciej rozwijającej się branży na świecie.  

 Autorskie technologie nauczania::

Akademia IT STEP

Ta strona używa plików Cookies

Polityka prywatności