Akademia Komputerowa STEP! Studiujemy od 1999 roku. Wysokiej jakości edukacja komputerowa dla dorosłych i dzieci. Nie przekazujemy zbędnych informacji, lecz koncentrujemy się na stronie praktycznej – naszym celem jest przekazanie wiedzy i kwalifikacji, które pozwolą zostać profesjonalistą w wybranym kierunku.

Your browser is out of date!

You are using an outdated browser Internet Explorer. This version of the browser does not support many modern technologies, that's why many pages of the website are not displayed correctly, and may not work some of functions . We recommend viewing the website using the latest versions of the browsers Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

Spełnij swoje marzenie i zostań grafikiem

25.02.2021

690 oglądanie

Cechuje Cię kreatywność, a obsługa programów graficznych nie stanowi dla Ciebie większego problemu? Szukasz pracy, w której wykorzystasz swoje umiejętności w tworzeniu niekonwencjonalnych grafik? Świat IT jest dla Ciebie ciekawy i chcesz odkrywać jego wszystkie strony? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i zapisz się na kurs, dzięki któremu będziesz: 

 

Zarabiał na swojej kreatywności

 

Jeśli jesteś kreatywny i z dbałością podchodzisz do szczegółów, to tworzenie projektów graficznych da Ci przede wszystkim radość, a ponadto możliwość wprowadzenia w życie Twoich własnych pomysłów. 

 

Pracował w wielu branżach

 

Każda branża potrzebuje skutecznej komunikacji wizualnej, to znaczy dobrych projektów i tym samym projektantów. Dlatego możliwości są nieograniczone. Możesz tworzyć grafiki dla firm, które lubisz. To Ty wybierasz dla kogo pracujesz. 

 

Otrzymywał ekscytujące oferty pracy

 

Graficy są jednymi z najbardziej poszukiwanych pracowników na rynku pracy, szczególnie Ci z umiejętnościami cyfrowymi. Specyfika działalności grafika komputerowego, pozwala na podejmowanie bardzo zróżnicowanych zleceń. Graficy otrzymują oferty pracy przede wszystkim od agencji reklamowych, ale z ofertami pracy czekają wydawnictwa czy sklepy internetowe. 

 

Robił codziennie nowe rzeczy

 

Praca grafika zawsze jest ciekawa. Każdego dnia będziesz podejmował nowe wyzwania, które będą twórcze i ekscytujące. Nie będziesz w pracy przeżywał tego samego. Każdy dzień będzie inny. 

Tak może wyglądać Twoje życie. Zainteresowany? Zacznij budować swoją przyszłość razem z nami. Skuteczność kursu „Grafika komputerowa i design” potwierdzają tysiące absolwentów Akademii STEP, którzy zostali wykwalifikowanymi grafikami, projektantami, artystami i animatorami w największych firmach na całym świecie. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my oddzwonimy! 

 Autorskie technologie nauczania::

Akademia IT STEP

Ta strona używa plików Cookies

Polityka prywatności