Akademia Komputerowa STEP! Studiujemy od 1999 roku. Wysokiej jakości edukacja komputerowa dla dorosłych i dzieci. Nie przekazujemy zbędnych informacji, lecz koncentrujemy się na stronie praktycznej – naszym celem jest przekazanie wiedzy i kwalifikacji, które pozwolą zostać profesjonalistą w wybranym kierunku.

Your browser is out of date!

You are using an outdated browser Internet Explorer. This version of the browser does not support many modern technologies, that's why many pages of the website are not displayed correctly, and may not work some of functions . We recommend viewing the website using the latest versions of the browsers Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

Wakacje z Akademią Komputerową STEP

01.06.2019

764 oglądanie

Programowanie, robotyka, fotografia czy projektowanie gier, to tylko niektóre z zajęć, które sprawią, że wakacje upłyną na fascynującej zabawie z nowymi technologiami! Brzmi ambitnie? Tak będzie!

Akademia Komputerowa STEP organizuje dla dzieci półkolonie, jest to pierwszy w Polsce cykl warsztatów komputerowych, które umożliwiają uczniom w wieku od 7 do 15 lat zapoznanie się z pasjonującym światem nowych technologii. Dzieci dzięki tym warsztatom, wakacje będą spędzać aktywnie na fascynującej zabawie z nowymi technologiami, co będzie dawało im przyjemność i wytchnienie od typowo szkolnej rzeczywistości. My uczymy przez zabawę! 

Rozwijanie pasji i zapewnienie przyszłości na rynku IT

Letnie warsztaty zostały opracowane w taki sposób, by zapewniły dzieciom wypoczynek, pełen interesujących zajęć i zabawy. Program warsztatów jest różnorodny, dlatego każde dziecko może znaleźć dla siebie to, co najbardziej go fascynuje. Dzięki bogatej ofercie zajęć Twoje dziecko może rozwijać swoje pasje, a tym samym będzie rozwijał swoje umiejętności w najbardziej przyszłościowej branży, czyli IT. Półkolonie trwają dwa tygodnie, a na dzieci w tym czasie będą czekać rozmaite atrakcje. Wszystkie zajęcia są w formie zabawy, co sprawia, że warsztaty są dla dzieci przygodą. Dzieci współpracują w grupach, ale jednocześnie biorą udział w indywidualnych wyzwaniach, dzięki którym mają możliwość wykazać się samemu. Letnie warsztaty komputerowe z pewnością dostarczą Twojemu dziecku wiele wspaniałych i niezapomnianych wrażeń. Ponadto zdobędzie wiedzę, którą będzie mogło wykorzystywać cały czas. 

Tematyka zajęć

Na warsztatach dzieci sprawdzą się w roli specjalistów komputerowych pod okiem doświadczonych trenerów i nauczycieli Akademii Komputerowej STEP. Dzieci będą miały do dyspozycji kompleksowo wyposażone sale lekcyjne, sale konferencyjne i studia projektowe, a dodatkowo Akademia zapewnia wyżywienie oraz wycieczki. Akademia zadbała o to, by dzieci przekonały się, że aktywny wypoczynek w szkole programowania jest doskonałą formą wakacji. Co więcej, po wakacjach dzieci mogą kontynuować swoją przygodę z Akademią Komputerową STEP, gdzie będą nadal poszerzać swoją wiedzę i umiejętności w obszarze IT.  Akademia również w trakcie roku szkolnego oferuje szeroką ofertę zajęć. Dlatego zaplanuj swojemu dziecku najlepsze wakacje razem z Akademią Komputerową STEP i zapisz je już teraz. W programie wakacyjnych półkolonii między innymi robotyka, virtual reality, projektowanie gier, grafika i druk 3D, a również zajęcia rekreacyjne i wiele innych atrakcji. SZCZEGÓLY SĄ TU.

Pomóż swojemu dziecku rozwinąć skrzydła i zostać specjalistą IT. Zapisy wciąż trwają. Zapraszamy!Autorskie technologie nauczania::

Akademia IT STEP

Ta strona używa plików Cookies

Polityka prywatności