Akademia Komputerowa STEP! Studiujemy od 1999 roku. Wysokiej jakości edukacja komputerowa dla dorosłych i dzieci. Nie przekazujemy zbędnych informacji, lecz koncentrujemy się na stronie praktycznej – naszym celem jest przekazanie wiedzy i kwalifikacji, które pozwolą zostać profesjonalistą w wybranym kierunku.

Your browser is out of date!

You are using an outdated browser Internet Explorer. This version of the browser does not support many modern technologies, that's why many pages of the website are not displayed correctly, and may not work some of functions . We recommend viewing the website using the latest versions of the browsers Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Nauczyciel informatyki dla dzieci w IT STEP ACADEMY

Повна зайнятість

Informacje o pracy

O nas

STEP IT Academy posiada wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu wysokiej jakości edukacji w obszarze informatyki i projektowania. Oferujemy szeroką gamę kursów mających na celu rozwijanie zarówno umiejętności technicznych, jak i kreatywnych naszych studentów.
Więcej o nas:

Wymagane umiejętności

Znajomość podstaw programowania obiektowego (OOP) w dowolnym języku programowania.
Znajomość HTML, CSS, Python lub WordPress.
Umiejętność nawiązywania kontaktu i pracy z dziećmi.

Obowiązki

Prowadzenie wykładów i zajęć praktycznych w grupach liczących 12-15 uczniów, zgodnie z obowiązującym programem nauczania.
Motywowanie i angażowanie uczniów w proces nauki.

Oferujemy

Elastyczny grafik pracy, obejmujący dni robocze i/lub weekendy.
Klarowne system wynagrodzenia.
Nowoczesne i komfortowe biuro oraz sale szkoleniowe.
Przyjazny i zgraný zespół profesjonalistów.

Ubiegać się o pracę

Prześlij nam swoje kontakty i CV

Wysłano

Twoja aplikacja została pomyślnie wysłana, proszę czekać na odpowiedź

Polityka prywatności