Akademia Komputerowa STEP! Studiujemy od 1999 roku. Wysokiej jakości edukacja komputerowa dla dorosłych i dzieci. Nie przekazujemy zbędnych informacji, lecz koncentrujemy się na stronie praktycznej – naszym celem jest przekazanie wiedzy i kwalifikacji, które pozwolą zostać profesjonalistą w wybranym kierunku.

Your browser is out of date!

You are using an outdated browser Internet Explorer. This version of the browser does not support many modern technologies, that's why many pages of the website are not displayed correctly, and may not work some of functions . We recommend viewing the website using the latest versions of the browsers Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

phone_validation_text
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych

Polityka prywatności

Skuteczność

Skuteczność jest naszą wizytówką

Dlatego robimy wszystko, abyś osiągnął sukces

Nasz program jest zawsze aktualny

Świat IT zmienia się szybko, a firmy potrzebują pracowników, którzy są na bieżąco. Z Akademii STEP zawsze wyjdziesz z najświeższą wiedzą i umiejętnościami. Nasz program jest regularnie aktualizowany i dostosowany do potrzeb zmieniającego się rynku pracy.

Nasi trenerzy to praktycy

Nie ma lepszej drogi do zdobywania i przekazywania wiedzy niż poprzez praktykę. W związku z tym zatrudniamy trenerów i mentorów, którzy sami od co najmniej 5 lat zdobywają doświadczenie, pracując w dziedzinie, której uczą w Akademii.

Nie ma to jak
atmosfera

Wierzymy, że dobry nastrój sprawia, iż nauka staje się bardziej efektywna, dlatego dbamy o to, aby zarówno nasi trenerzy, jak i kursanci czuli się dobrze w naszej Akademii.

Trenerzy

Nasi trenerzy to miłośnicy branży IT

Kacper Bukowski

Prowadzę kursy wykorzystujące kreatywność i aparat fotograficzny. Zwróć uwagę na kolejność w jakiej napisałem wcześniejsze zdanie. Nauczę Cię przelewać myśli, pomysły i obrazy z Twojej głowy na film lub zdjęcie. W tej branży nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o kreatywność. Jeśli chcesz poznać narzędzia na jakich pracuję profesjonalnie to są to pakiety Adobe oraz Blackmagic.

 

Podczas zajęć wskazuję smaczki, które sprawiają, że te programy zasłużyły na "PRO" w swoich nazwach. Spotkałem się z wieloma trudnymi sytuacjami podczas wykonywania zleceń, więc chętnie podzielę się z Tobą wiedzą, abyś mógł się uczyć na moich błędach i pod moim okiem, aby te które sam popełnisz były nauką.

Rafał Wolert

Moje główne obszary zainteresowań: bezpieczeństwo aplikacji, cyberbezpieczeństwo, big data i sztuczna inteligencja.

 

Zdobytą wiedzę i doświadczenie staram się zawsze przekształcić w coś namacalnego - uczestniczę w wielu kursach zdobywając certyfikaty i hackathonach (w roku 2020 był to hackathon w Zurichu nt. aplikacji webowych).

 

Praca w Akademii Komputerowe STEP to dla mnie przyjemność i satysfakcja z przekazywania wiedzy Waszym dzieciom!

Sylwia Marcinkiewicz

Cześć, nazywam się Sylwia. Cały czas poszerzam swoją wiedzę na interesujące mnie tematy, przede wszystkim interesuję się funkcjonalnością i estetyką w projektowaniu stron internetowych oraz modelowaniem 3D. Chociaż moje zainteresowania na tym się nie kończą. W wolnych chwilach zajmuję się grafiką komputerową, a swoje myśli często przelewam na płótno za pomocą pędzli i farb.

 

W Akademii Komputerowej Step prowadzę zajęcia na których uczę nie tylko sztywnych reguł projektowania stron internetowych, lecz przede wszystkim wyrażania siebie. Zauważyłam, że zajęcia w których to uczniowie decydują o zawartości na swoim ekranie, przebiegają znacznie ciekawiej. Zatem, dlaczego nie połączyć zainteresowań z nauką?

Bartosz Dygas

Cześć! Nazywam się Bartosz.
Chętnie nauczę Waszych dzieci wykorzystywać komputer do budowania aplikacji, projektowania sztucznej inteligencji i tworzenia gier. Za pomocą odpowiednich narzędzi stworzymy swoją pierwszą grę 2D i 3D, zbudujemy programy, z których będziemy mogli korzystać na komputerze i telefonie, skonstruujemy i zaprogramujemy robota i wiele, wiele więcej.
Nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić Was na zajęcia. ?

Kacper Ośko

Cześć! Mam na imię Kacper. Chętnie wprowadzę Wasze dzieci w świat programowania z użyciem Python’a, tworzenia rozbudowanych stron internetowych w Wix oraz aplikacji mobilnych. Stworzymy własny kalkulator, komunikator tekstowy, stronę o ulubionym artyście czy też wirtualną kostkę na telefon! Teraz nic tylko napisać: print(„Hello STEP!”)

Mała Akademia Komputerowa
8 - 14 lat
Zostaw numer - oddzwonimy

Ta strona używa plików Cookies

Polityka prywatności i informacje prawne